foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Automobilklub Tarnogórski wraz z Partnerami organizuje, w III kwartale 2016 roku, Plebiscyt dla Przedsiębiorców prowadzących zakłady - warsztaty świadczące usługi motoryzacyjne w powiecie tarnogórskim. Spośród zgłoszonych do udziału w plebiscycie, Automobiliści – klienci tych warsztatów wybiorą te, które zostaną wyróżnione tytułem:

„Warsztat Przyjazny Automobilistom.

Do udziału w Plebiscycie zapraszamy Przedsiębiorców prowadzących warsztaty zlokalizowane na terenie powiatu tarnogórskiego, świadczące usługi w zakresie:  mechaniki, elektromechaniki i elektroniki pojazdowej, blacharskie i lakiernicze, wulkanizacyjne oraz kosmetyki samochodowej.

Plebiscyt jest formą pomocy dla Was – Przedsiębiorców, którzy systematycznie budujecie DOBRĄ MARKĘ swojego warsztatu, a codzienną pracą i ogromnym wysiłkiem staracie się umocnić swoją pozycję na trudnym rynku usług. Organizując Plebiscyt stwarzamy warunki Waszym zadowolonym Klientom, by mogli podzielili się swoją, DOBRĄ opinią o jakości Waszych usług z innymi Automobilistami – potencjalnymi Waszym i Klientami.

Wasi Klienci - właściciele samochodów, motocykli i skuterów, korzystając  ze świadczonych przez Was usług, często są z ich wykonania bardzo zadowoleni a wtedy, gdy znowu potrzebują Waszej pomocy, chętnie do Was wracają. Stają się tym samym, Waszymi stałymi Klientami, na czym Wam niewątpliwie, bardzo zależy. Jednak nie zawsze Ci Klienci mają możliwość podzielenia się swoją, dobrą o Was opinią z innymi Automobilistami, by tym samym zarekomendować Im Wasz warsztat.

To nie my wybierzemy najlepsze warsztaty - uczynią to Wasi Klienci.

Jesteśmy przekonani, że biorąc udział w Plebiscycie uzyskacie wymierne korzyści – będzie to bowiem dla Was doskonała promocja. Reklam jest tak dużo, że prawie każda, zamieszczona na ulotce, na plakacie czy w gazecie, praktycznie często jest odrzucana przez odbiorców, do których reklama jest  kierowana.

Udział w Plebiscycie i zdobycie wyróżnienia to nie jest agresywna reklama, jest bardzo wytonowanym i subtelnym przekazem, a przy tym działającym w najbardziej pożądanej przez każdego Usługodawcę formie - promocji szeptanej, czyli polecania Waszych usług przez zadowolonych klientów swoim znajomym i przyjaciołom. Taka reklama działa CAŁY ROK.

W trakcie trwania Plebiscytu będziemy podawali pełne nazwy i adresy uczestniczących warsztatów w lokalnych - tradycyjnych mediach (prasa, radio, TV), a także w Internecie: na naszej stronie www.automobilklub-tarnogorski.pl oraz na portalach branżowych i społecznościowych, m.in.: www.pzm.pl www.facebook.com/automobilklub-tarnogorski i inne, na bieżąco zapraszane do promocji portale.

Uczestniczący w Plebiscycie Przedsiębiorcy prowadzący warsztaty motoryzacyjne, zostaną zaproszeni na zorganizowaną przez Automobilklub Tarnogórski Uroczystą GALĘ, na której wybrani przez Automobilistów Przedsiębiorcy, zostaną wyróżnieni tytułem „Warsztat Przyjazny Automobilistom,

oraz otrzymają nagrody, dyplomy i wyróżnienia. O ich sukcesie, za pośrednictwem mediów, zostaną poinformowani wszyscy mieszkańcy powiatu tarnogórskiego, z których większość to Automobiliści eksploatujący różnorodne pojazdy.

Wyciąg z regulaminu dołączamy do niniejszego zaproszenia. Pełny tekst Regulaminu Plebiscytu jest dostępny na stronie automobilklub-tarnogorski.pl

Partnerami Plebiscytu są:

- Starosta Tarnogórski;
- Zarząd Okręgowy PZM-ot;
- Cech Rzemiosł Różnych w Tarnowskich Górach;
- Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach;
- Fundacja - Instytut Przedsiębiorczości Innowacji i Komunikacji Społecznej;
- Media: Dziennik Zachodni, Gwarek, Radio Piekary, portale branżowe i społecznościowe.

Zapraszam serdecznie do udziału w Plebiscycie.

Prezes Automobilklubu dr Leonard Woźnica